Ağustos 28, 2012

Ultramon

 ikinci monitör için ek  görev çubuğu

ultra moon

 

UltraMon verimliliği artırmak ve birden çok monitör tam potansiyelini tasarlanmış çoklu monitör sistemleri için bir araçtır. UltraMon her ikincil monitör için ek bir görev çubuğu ekler ve her görev sadece üzerinde monitör görevleri gösterir. Bu çok daha kolay açık uygulamalar sürü yönetimi yapar ve bir uygulama aktive olduğunda, bunu görüneceği monitörde bileceksiniz. UltraMon sekmeleri kullanın uygulama çalışırken bir uygulamayı konumunu ayarlamak veya özel ekran ayarları kullanmak için bir kısayol özelliklerini eklenir.Ekran profilleri ile, hızlı bir veya daha fazla monitör ayarlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarın aynalama görüntü ayarlarını kullanmak isteyenler için kullanıldığında özellikle yararlıdır, oturum açarken  bir görüntü profil oluşturabilirsiniz. 

Özellikler:

 •  pencere hareket ve masaüstü  pencereleri yönetebilir 
 • UltraMon Kestirme ile kontrol uygulaması konumlandırma
 • masaüstü duvar kağıtları ve ekran koruyucular için çoklu monitör desteği
 • sunum için ikincil monitör için ana monitör aynalama
buradan indirebilirsiniz UltraMon_3.2.1_en_x32.rar (1.997 KB) 
buradan indirin UltraMon_3.2.1_en_x64.rar (2.769 KB)

 

Ekim 25, 2011

Babylon Lisans

 

Dünyadaki lider sözlük programlarından birisi olan Babylon size en iyi çeviriyi yapabilmeniz için en gelişmiş araç kitini sunar. E-postalarınızı,web sayfalarınızı, dokümanlarınızı, hazır mesajlarınızı ve çok daha fazlasını Babylon (Popüler Sözlük ve Metin Çeviri Programı) ileçevirebilirsiniz. İstediğiniz kelime veya cümlenin üstüne tıklayın ve açılan küçük penceredeBabylon’un çevirme sonuçlarına bir göz atın. Gelişmiş arama sonuçlarıyla çeviri yapan program pratik kullanımıyla oldukça hızlı.
Babylon geniş sunumlar için Oxford University Press, Britannica, Merriam-Webster, Larousse, Vox, Langenscheidt, Pons, ve Taishukan sözlük ve ansiklopedilerinden yardım alır. Bir tek tıklama ile istediğiniz yerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. 20 dilden Wikipedia yayınlarına ulaşabilir araştırmalarınızı çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Babylon’un yeni versiyonunda 75 farklı dilden metin çevirisi yapabilme imkanı ve tek kelimelik sözlük imkanı da sunulmaktadır. Ayrıca InternetExplorer için imla hataları düzeltme, kelime otomatik tamamlama, akıllı sözlük, kişiselleştirebilme ve Wikipedia sonuçları görüntüleme özellikleride yeni Babylon içerisinde mevcuttur.

Okumaya devam et

Gelen Aramalar:

 • babylon lisans kodu 2012
Mayıs 25, 2011

Ana sayfa kilidini açmak.

Bir çoğumuzun başına gelmiş yada arkadaşlarımızdan duymuşuzdur , ana sayfa kilitli başka adres olmuyorana sayfa değişmiyor,  ana sayfa değiştiremiyorum , ana sayfa google olmuyor ,ana sayfam kilitlendi internet explorer giriş sayfası boş açılmıyor gibi.

Bilgisayarına trojen bulaşan bir çok kişinin yaşamış olduğu bu sorunu çözmek için altta ki dosyayı indirip mouse ile iki defa tıklayıp çalıştırın kayıt defterine yazmak(regedit) isteyecektir kabul ediniz sayfa açılmış olacak,   istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

Yok ben bilmediğim şeyleri PC’me yüklemem derseniz indirmiş olduğunuz dosyayı not pad ile açabilir yapılan işlemleri görebilirsiniz, yada aşağıda yazılanları yapabilirsiniz.

Okumaya devam et

Gelen Aramalar:

 • ana sayfa kilidi açma
 • anasayfa kilidini açma
 • giriş sayfası kilidini açma
 • ana sayfa kilit acma
 • anasayfa kilidini açma regedit
 • explorer kilit açma regedit
 • anasayfa kilidi açma