Ekim 25, 2011

Babylon Lisans

 

Dünyadaki lider sözlük programlarından birisi olan Babylon size en iyi çeviriyi yapabilmeniz için en gelişmiş araç kitini sunar. E-postalarınızı,web sayfalarınızı, dokümanlarınızı, hazır mesajlarınızı ve çok daha fazlasını Babylon (Popüler Sözlük ve Metin Çeviri Programı) ileçevirebilirsiniz. İstediğiniz kelime veya cümlenin üstüne tıklayın ve açılan küçük penceredeBabylon’un çevirme sonuçlarına bir göz atın. Gelişmiş arama sonuçlarıyla çeviri yapan program pratik kullanımıyla oldukça hızlı.
Babylon geniş sunumlar için Oxford University Press, Britannica, Merriam-Webster, Larousse, Vox, Langenscheidt, Pons, ve Taishukan sözlük ve ansiklopedilerinden yardım alır. Bir tek tıklama ile istediğiniz yerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. 20 dilden Wikipedia yayınlarına ulaşabilir araştırmalarınızı çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Babylon’un yeni versiyonunda 75 farklı dilden metin çevirisi yapabilme imkanı ve tek kelimelik sözlük imkanı da sunulmaktadır. Ayrıca InternetExplorer için imla hataları düzeltme, kelime otomatik tamamlama, akıllı sözlük, kişiselleştirebilme ve Wikipedia sonuçları görüntüleme özellikleride yeni Babylon içerisinde mevcuttur.

Özellikleri:

Kullanımı kolay – bir tıkla çeviri yapın
75 dilde çeviri
Tam web sayfa çevirisi
Tam belge çevirisi (Word, PDF, Text)
Microsoft Office yazım denetimi ile kusursuz uyum
Önde gelen sözlük paketleri – Britannica, OXFORD, Wikipedia ve daha fazlası
Yazım ve Redaksiyon
İnsan Ses
Canlı Çeviri Topluluğu
1yıllık lisan yasal ve orjinaL

İNDİR:

http://dl.babylon.com/site/files/Babylon9/Babylon9_setup.exe

kurulumu yaptıktan sonra sağ üstte menü ,ordan lisans girişi diyoruz ve lisansı giriyoruz.

HERKESE ACIK KISA BIR SURELIGINE TEK LİSANS:

Kullanıcı adı : Herhangi biri (adı örn)

Lisans kodu : 49EGT4Y4DDXE8GN329AM2NPVJ

 

Gelen Aramalar:

  • babylon lisans kodu 2012