Ağustos 29, 2012

Mega Holdings’ Nedir , Mega Holdings Hakkın da ?

 

Arkadaşlar  28.08.2012 saat 14:30 civarlarında Mega Holdings’ten ( çalışan denilmez çalışan olsaydı sigortası felan filan olurdu ögrenci olmazdıMurat …. adlı biri ile bir görüşmemiz oldu ki ben bura da arkadaşımın yanında gittim sadece arkadaşım  yalnız kalmasın diye yanında bulundum. Masada bulunanlar BEN,Yılmaz(arkadaşımın kuzeni), Arkadaşım Ahmet, Murat Bey

İlk olarak laptop’unu açtı wall paper’ı olarak filin üstünde olan bir resmi var hemen onu çaktırmadan gösterip malezya’da yada Tayvan’da tatil yatığını bu işten çok para kazandığını hissettirirdi. Başta internet ortamında facebook ve google reklamlardan elde ettigi karlardan yıllık cirolarından bahsetti bu paralardan sizde faydalanmak istemez misiniz diyerek bizden evet onayı almak istiyor (şatış teknigi karşında ki insana onlarla hem fikir olduğunuzu beli edeceksiniz , ufak espriler yapıp ortamı yumuşatıp EVET dedirteceksiniz burda önemli olan evet dedirtmek ) bu güne kadar almış olduğunuz ürünler aracılar vasıtasıyle çok yüksek fiyatlara satıldığını ve aracı olmasa bunun fiyatının düşecegini ve bizim bu sistemizde aracılara verilen karı, tavsiye edip satan kişilere vermek istediklerini açıkladılar, gelecek çağının internet olduğunu bununda web sitesinden geçtiğini söyledi satmış oldukları ürününün

 

domain+hosting+websitesi+web tasarım egitimi + destek olduğunu söyleyip aralarına com. diye domain aldığınızda sizin dışınızda başka bir kimse gidip bunu alamaz lafını sokuşturup(com almaz info alır,us alır,net alır,com tr alır alırda alır ) mail hizmetlerinin sınırsız olduğunu web sitelerinin wordpress olduğunu  ve web tasarım dediklerinde tema giydirmek video ekleme renkli yazı yazmak ve buna da web master egitimiyle bir tuttuğunu ve destek dediklerinden word presten yapılamayan tema degişkligi sorunlarına destek olduğunu anlattı.

bu hizmet için be 250 $ olduğunu bunu alınca başka arkadalarıma sattığımda 30 -35 $ anında geri ödeme yaptıklarını izah edip her arkadaşımın sattığından da belli bir miktar para geldigini en kötü tabloları çizerek anlattı. Network marketing sistemine sağlam bir giriş yaprak tavsilerenizden ne kazadığımızı sorgulayıp kolay para kazanmak ve hayali olan Q7 arabadan bahsedip cevremize bunları anlatabileceğimiz kişi miktarını gelebilcek parayı ve şirketin gönderdiği  malezya da(malezya’mış tatile gitti yer) yapmış olduğu tatili anlattı.

 

işin özü şu piyasada çok rahat bir şekilde yıllık 50 doları geçmeyecek olan bir sistemi şirket vasıtasıyla 250 dolara arkadaşlarıma  satıp 200 dolar ettikleri kardan 30 dolarını bana verecekler bende bu sistem bana para kazandırıyor diye tanıdıklarıma yayıp 30 dolar 30 dolar hesabıma yatmasını gelmesini bekliyecegim.

tabi konuşma arasında gecen şeylerde var r10.net sitesinde yayınlanmış olan Mega Holdings karşıt yazıdan bahsedip bunun için mahkemelik olduklarını ve r10.net’in sql acığı giden verilerin aslında kendilerinin mahkeme  kararıyla  sildirdiklerini söyledi.

Evet arkadaşlar olayı böyle biraz kabaca anlattım.Kafama takılanlar

Şirket temsilciligini yapanlar sigoratalı mı ? yani çalışan mı ? Çalışan degilse bu işten para kazınıyor bunun vergisini nasıl veriyor. Şirketin vermiş olduğu vergiden bahsetmiyorum burada kar yapılıyor bunun içinde vergi verilmesi lazım sadece kar vergi kaçırmada olur.

Gogoogle, facebook sitelerin kar olaylarını felan anlattınız ama bura da paraları alacağımız kişiler arkadaşlarımız dostlarımız ve cevremiz bu nasıl olacak .

Network marketing de amaç hızlı yoldan para kazanmak  ki burda %80 kar payının dagıtıldığını söylediler bir üründen %80 kazanmak zaten ürünün fiyatının ne olduğunu ortaya koymuyor mu. Serbest piyasada deseniz bu işleri sadece gençlere yönelik yaptıklarından dolayı firmalara gidilmedigini sadece bireysel siteler açtıklarını söylediler şirketlerde zaten bilgi işlemci az çok anlar bu işlerden gidemezler tabi.

 

Bu arada bu 250 dolar her yıl alınıyor bunu da vurgulayayım. 

Şimdi diyeceksiniz bana sen web sitesi yapsan kaca yapıyorsun yada web sitesi yapanlar para kazanmasınmı ?

Arkadaşlar bir emek harcıyorsanız tabi karşılığını alacaksın ama hak ettigin neyse onu alacaksın.

5 katını isteyip sonrada bunu her yıl vereceksin bak biz sana web masterlık ögrettik, WP kurmayı ögrettik bu paraya destek verdik demiyeceksin.Bu işi bilmeyen anlamayan insanlardan para kazanıp ve bana 2 yıl sonra seninle görüşeceğiz bakalım ne kadar para kazana cam göreceksiniz diye biliyorsan gerçekten de helal olsun milletle nasıl konuşulur nasıl reklam yapılır nasıl satılır bunların inceliklerini ögrenmek gerek.

 

Mega Holdings hakkında bilgi vb..   sorularınız için kendilerine buraya tıklayıp ulaşa bilirisiniz

saygılarımla
Not: 1 -aramızda bir çok konuşma geçti aklımda kalanlar bunlar.

2- Bu kadar büyüksünüz iyisiniz hoşsunuz da neden proticaretin bedava aspx sitesini kullanıyorsunuz.

cevap vermek için yazabilirisiniz

 

 

 

Gelen Aramalar:

  • mega holdings nedir
  • mega holding nedir
  • mega holdings
  • mega holding
  • mega holdings yorumlar
  • mega grup
  • mega holdings hakkında yorumlar
  • megaholdings nedir
  • neden mega holdings